هوزاس اجاره اقامتگاه آنلاین | قوانین و مقررات

قوانین و مقررات هوزاس

 1. رزرو اقامتگاه و هر گونه عملیاتی تحت عنوان خرید از وب‌سایت هوزاس شامل قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی بوده و هر گونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
 2. اطلاعات شخصی کاربران در پلتفرم هوزاس کاملاً محرمانه است. هوزاس تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران به کار می‌بندد لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی مسافران، کاربر باید متعهد شود تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در وب‌‌سایت نبوده و هیچ‌گونه مشارکتی با اشخاص حقیقی یا حقوقی در این امر نداشته‌است. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به وب‌سایت هوزاس اطلاع دهد.
 3. هرگونه سوء استفاده از نام هوزاس یا نام‌های مشابه که شبهه مشابهت را ایجاد نماید ممنوع است و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.
 4. وب‌سایت هوزاس متحد می‌شود تا اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نگذارد و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
 5. • هر نوع کنسلی از طرف مسافر، مطابق قوانین، شامل جریمه‌ی کنسلی می‌شود. مقدار این جریمه بنا‌بر تعداد شب‌های اقامت متفاوت است.

قوانین و مقررات کنسلی

هوزاس نیز همانند دیگر سایت‌های معرفی اقامتگاه دارای قوانین و مقرراتی‌ست که در آن‌ها حداکثر منفعت مسافر و صاحب‌خانه رعایت شده است. یکی از این قوانین، کنسلی است که به طور کلی در ۶ بند خلاصه شده است.

 1. اگر رزرو به مدت ۱ شب باشد و ۲۴ ساعت قبل از تاریخ رزرو اقامتگاه قصد کنسل کردن دارید، ۹۰٪ هزینه کسر می‌شود و مابقی به حساب شما واریز می‌شود.
 2. اگر رزرو به مدت ۱ شب باشد و ۴۸ ساعت قبل از تاریخ رزرو اقامتگاه قصد کنسل کردن دارید، ۵۰٪ هزینه کسر می‌شود و مابقی به حساب شما واریز می‌شود.
 3. اگر بیشتر از ۴۸ ساعت مانده به تاریخ رزرو، کنسلی صورت گیرد، کل مبلغ عودت داده می‌شود.
 4. اگر رزرو بیشتر از ۱ شب باشد و ۲۴ ساعت قبل از تاریخ رزرو اقامتگاه قصد کنسل کردن دارید، ۵۰٪ هزینه کسر می‌شود و مابقی به حساب شما واریز می‌شود.
 5. اگر رزرو بیشتر از ۱ شب باشد و ۴۸ ساعت قبل از تاریخ رزرو اقامتگاه قصد کنسل کردن دارید، ۳۰٪ هزینه کسر می‌شود و مابقی به حساب شما واریز می‌شود.
 6. اگر بیشتر از ۴۸ ساعت مانده به تاریخ رزرو اقامتگاه قصد کنسل کردن دارید، کل مبلغ عودت داده می‌شود.

قوانین و مقررات صاحبخانه

 1. صاحب‌خانه متحد می‌شود که اطلاعات واحد مربوطه با امکانات و تجهیزات مورد نظر در سایت مطابقت داشته و در صورت عدم تطابق جریمه خواهد شد.
 2. صاحب‌خانه حق تغییر قیمت رزرو، دست بردن در بند‌های قرارداد رزرو به هر طریق و هر شکل، دریافت کمیسیون بیشتر، پورسانت و فروش مجدد رزرو با قیمتی بالاتر از مبلغ ذکر شده را ندارد.
 3. صاحب‌خانه موظف به حفظ اسرار شرکت است و حق هیچ‌گونه تبادل اطلاعات با افراد دیگر، علی‌الخصوص مسافر را ندارد. در صورت نشر هر‌گونه اطلاعات در حیطه‌ی فعالیت هوزاس از جانب صاحب‌خانه، همکاری وب‌سایت هوزاس با وی لغو خواهد شد.
 4. صاحب‌خانه توانایی رد یا پذیرش مسافر را دارد، در صورتی که درخواست مسافر را پذیرفت متعهد به ارائه‌ی خدمات ذکر شده است و در صورت هر گونه مغایرت با اطلاعات مربوطه موظف به پرداخت خسارت است.
 5. صاحب‌خانه متعهد می‌شود در طول اقامت خود تنها در شرایط ضروری از اطلاعات مسافر استفاده نماید و این امر باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

قوانین و مقررات مسافر

 1. تنها افرادی که بالای ۱۸ سال سن دارند، می‌توانند از خدمات وب سایت هوزاس استفاده کنند.
 2. هر فرد به عنوان مسافر تنها می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد.
 3. مسافر متحد می‌شود که اطلاعات حساب خود از جمله نام کاربری و رمز عبور را محفوظ نگه‌دارد و در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات، در سریع‌ترین زمان ممکن موضوع را به شرکت اطلاع دهد.
 4. بنا بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، مسافر نمی‌تواند ادوات غیر‌مجاز مانند مشروبات الکلی، سلاح گرم و سرد، مواد مخدر، حیوان خانگی و وسایلی از جمله مواد منفجره، محترقه، سمی و خطرناک، بد بو و بیماری زا و بسته‌ها حجیم و بزرگ همراه خود داشته باشد.
 5. مسافر متعهد می‌شود در طول اقامت خود تنها در شرایط ضروری از اطلاعات صاحبخانه استفاده نماید و این امر باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
 6. در صورت هر گونه تخریب محل اقامت به صورت عمد یا غیر عمد، مسافر مسئول جبران خسارت مربوطه است.
 7. اگر مسافر به هر دلیلی نتوانست در تاریخ مورد نظر به واحد مربوطه مراجعه کند یا کنسلی صورت نگرفت وجه پرداخت شده، به‌هیچ‌وجه پس داده نخواهد‌شد و صاحب‌خانه متعهد می‌شود تا ۲۴ ساعت واحد مربوطه را خالی نگه دارد.
 8. مسافر متعهد می‌شود که تعداد همراهان خود را به طور دقیق و پیش از رزرو قطعی اعلام کند. در صورتی که تعداد مسافرین حاضر با اعلام شده تطابق نداشته باشد، صاحب‌خانه می‌تواند مسافرین را رد کند یا مبلغی را تحت عنوان «نفر اضافه» دریافت کند.
 9. هنگام ثبت‌‌نام و رزرو، نام مسافر باید فارسی با نگارش صحیح نوشته شود. امکان اصلاح نام مسافر پس از خرید نهایی وجود ندارد و هوزاس، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که به اشتباه وارد شده‌ بر‌عهده ندارد و برای اصلاح اطلاعات، مسافر باید رزرو را کنسل و مجدداً ثبت‌نام کند.
 10. در صورت عدم تطابق نام مسافر در واچر (تاییدیه رزرو اقامتگاه) و کارت شناسایی فرد مربوطه، مسافر پذیرش نخواهد شد.
 11. زمان ورود و خروج مسافر از اقامتگاه مطابق با واچر (رسید تاییدیه رزرو) است.
 12. پس‌از تایید اقامتگاه و پرداخت وجه، رزرو قطعی شده و اطلاعات رزرو برای کاربر پیامک می‌شود.
 13. هنگام مراجعه به واحد مورد نظر ارائه کارت شناسایی و مدارک محرمیت الزامی است.
 14. مسافر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌‌سایت هوزاس اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب‌‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.